0 531 649 26 96

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

Okul öncesi eğitimi, çocuk gelişimi açısından çok önemli bir dönemdir. Aile çevresinden,okul gibi daha geniş bir sosyal çevreye geçişte uyum sağlamak için çocuk psikolojisinin ve pedagojisinin çok iyi bilinmesi ve uygulamaların bu bilimsel çerçevede oluşturulması gerekir.

Kültür Eğitim Kurumları eğitim süreçlerini bilimsel parametreler üzerinden yürütmektedir.

Öğrencilerin sosyal uyumu
El becerilerinin geliştirilmesi
Doğru davranış alışkanlıklarının kazandırılması
Çocuğun zeka gelişiminin sağlanması
Oyun terapileri
Sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler
Öğrenme yöntemleri
gibi pek çok konuda alanında uzman öğretmenler ile uzun süreli bir eğitim ve öğretim hayatına Kültür Eğitim Kurumları i sınıflarında merhaba diyeceklerdir.


Neden Kültür Eğitim Kurumları

Kültür Eğitim Kurumları deneyimli kadrosu, ödünsüz disiplin anlayışı ve akademik bilgisi ile hayallerinizdeki üniversite sandığınızdan daha yakın. Kültür Eğitim Kurumları'nın disiplin anlayışı ve özgün eğitim modelleriyle lise çağına gelen öğrencilerimiz için, artık başarı olağan bir sonuç haline gelir. Çünkü disiplinli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş bir öğrenci için sadece hedef belirlemek, hedefe ulaşmak için yeterlidir.

Kültür Eğitim Kurumları kadrosu, deneyimlerinin ışığında oluşturduğu disiplin anlayışını taviz vermeden uygular. Bu disiplinin temelinde var olan kural da dersin derste dinlenmesi ve eksiklerin anında giderilmesidir. Böylelikle sınavların sürpriz sonuçları ortadan kalkar; çocuklar, kendini bilerek ve değerlendirerek, hedeflerine doğru emin adımlarla ilerler.

Kültür Eğitim Kurumlarının tam bilgi donanımlı, öz benliği gelişmiş, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek, araştırmacı bireyler yetiştirmek temel hedefimizdir.